...ryby tak, jak je chcete...

Rychvaldské rybí slavnosti

———————————————————————————————-

„Rychvaldské rybí slavnosti 2016“

PRODEJ ŽIVÝCH RYB                           sobota, 1.10.2016

Živé ryby si můžete zakoupit mimořádně  i v sobotu, 1.října 2016, od 10,00 hodin,  ve stánku na

„Rychvaldských rybích slavnostech“, pořádaných na Náměstí Míru v Rychvaldě.

Nabízíme ryby z prvního podzimního výlovu, který proběhl v minulých dnech na rybníku Malý Cihelňák.

kolektiv rybářů

_________________________________________________________________

Rychvaldské rybí slavnosti 2015

______________________________________________________________________________

plakat2015maly

Rychvaldské rybí slavnosti 2015

I v letošním roce pro Vás, ve spolupráci s Městem Rychvald,  připravujeme oblíbenou slavnost.

Bude se konat v sobotu,  3.října 2015,  na náměstí Míru v Rychvaldě.

 vedení společnosti

aktualizace: 10.8.2015

———————————————————————————————————–

Rychvaldské rybí slavnosti 2014

V sobotu, 4.října 2014, se konal již 14. ročník „Rychvaldských rybích slavností“. Milovníci ryb a dobré zábavy zaplnili náměstí Míru v Rychvaldě a během celého dne si užívali sváteční pohodu.

Počasí trošku nepřálo, ale bylo důležité, že nepršelo a návštěvníci zůstali až do závěru programu, který skončil ve večerních hodinách ohňostrojem.

Organizátoři akce můžou být spokojeni, protože reakce návštěvníků i vystupujících umělců byly velmi pozitívní.

 Kolektiv rybářů

 

Rychvaldské rybí slavnosti 2011

(Rychvald, 2.10.2011) V Rychvaldě na Karvinsku se konaly v sobotu 1.10.2011 rybářské slavnosti, které pořádalo společně město Rychvald a Rybářství Rychvald, největší producent ryb v regionu. Jedenáctý ročník se opravdu vydařil. Vyloženě letní počasí provázelo den plný zábavy pro děti i dospělé. Celý program zahájilo vystoupení dětí z mateřské a základní školy, koncipované v duchu rybníků a ryb, kterých je kolem města Rychvald nespočet. Pro kluky a holky pak vystoupila i Míša Růžičková a klauni s balónkovou show. Dospělí korzovali v prostoru náměstí, ochutnávali rybí speciality a seznamovali se s produkcí Rybářství Rychvald. K vidění i koupi byli sumci, candáti, štiky, amuři, tolstolobici a samozřejmě i kapři. Program pokračoval až do večerních hodin. Na pódiu se vystřídali umělci různých žánrů. Zpíval Zdeněk Krásný a Markéta Demlová, pro dříve narozené zněla řízná dechovka v podání souboru ŽDB Bohumín. Na skupinu Boney M lidé vzpomínali prostřednictvím revivalové kapely. Pak nastoupil hlavní host programu – Petr Kotvald. Ten přijel navzdory dopoledním potížím a dopravní nehodě, kterou měli společně s tanečníky. Proto dorazil do Rychvaldu jen s manželkou, ale podle zákulisních zpráv se tanečníkům nic vážného naštěstí nestalo a jsou v domácím léčení. I tak si koncert návštěvníci rybích slavností náležitě užili. Poté se na pódiu představil Radek Pastrňák s projektem Pakostra.  Pohodovou muziku vystřídal bavič Ruda z Ostravy a zábavu a smích završil velkolepý ohňostroj. Sečteno a podtrženo – jedenáctý ročník rybích slavností Rybářství Rychvald se opravdu vydařil. Návštěvníci odcházeli spokojení a s úsměvem na tváři a to je to nejdůležitější pro všechny pořadatele.

Dne 13. října 2007 se uskutečnily na ploše vedle kostela CČSH Rychvaldské rybí slavnosti. Pěkné počasí a bohatý program přilákaly kolem 2500 lidí.


Celý prostor lemovaly stánky s různým občerstvením, téměř na každém stánku voněly rybí speciality. RYBÁŘSTVÍ Rychvald s.r.o. připravilo stánek s živými rybami, stánek s uzenými rybami a pro děti velmi atraktivní ukázku rybích druhů. V pětimetrovém bazéně se tak proháněli velcí kapři, amuři, tolstolobici, štiky, candáti a až 20–ti kilový sumci.

Samotný program začal v 10 hodin programem pro děti. DJ Hopsalín hopsal a bavil dětské publikum. Postupně vystoupili děti z MŠ, ZŠ a ZUŠ. Po dětech vystoupila skupina Interwal a hned po ní očekávaný a nestárnoucí Ander z Košic v doprovodu Galánečky. Ander bavil publikum I organizátory svým svojským humorem a východoslovenským nářečím. Slavnosti se přehouply do odpoledne a s velkým ohlasem vystoupili Petra Janů a Heidi Janků. Proběhla i nečekaná podpisová akce, na závěr které museli organizátoři vysvobodit Heidi Janků ze zajetí publika a doprovodit jí do hostovského stanu.

V mezivstupech vystoupili na pódiu šéfkuchaři z Asociace kuchařů a cukrařů ČR. Pánové Luděk Bil, Jan Rejman, Karel Drápal, Tomáš Kuban, Josef Kóša a Eda Levý dostali za úkol netradičně prezentovat úpravu ryb. V prvním 15-ti minutovém vstupu ukázali mistři svého oboru rozbourání kapra a použití jeho částí v kuchyni. V dalším vstupu se mohli diváci naučit připravovat lahodnou krémovou rybí polévku. Ve třetím vstupu předvedl Tomáš Kuban – juniorský Moravský kuchař 2007 – staročeskou úprava kapra v moderní úpravě a jeho pokrm „Filé z kapra s uzeným nádechem přelité švestkovou omáčkou položené na listovém špenátu s červenou cibulkou doplněnou komínkem šťouchaných brambor se slaninou a mladou cibulkou „měl velký úspěch. Mimo prezentací na pódiu kuchaři také připravovali ve svém gastronomickém stanu ochutnávky pokrmů z ryb a také odborné konzultace společně s informacemi o připravovaných pokrmech. K ochutnání byli i takové speciality jako lososí kaviár Imperator vyráběný v Hluboké nad Vltavou, nebo netradiční, ale velmi chutný tatarák z kapra.

Kulturní program pokračoval vystoupením skupiny ABBA revival, která potěšila nejenom všechny příznivce legendární švédské skupiny, ale i obdivovatele pěkných žen. Program se chýlil ke konci a po skupinách Všehomír a Poutníci následoval ve 20 hodin velkolepý ohňostroj.

Více fotografií z akce naleznete na stránkách gastromorava.cz a ov-kluby.net.

 


© 1994-2018 RYBÁŘSTVÍ Rychvald s.r.o.
informace: info@rybarstvirychvald.cz
Orlovská 1279, 735 32 Rychvald
phone (+420) 596 572 237, 596546816 | fax (+420) 596546817


KAPR 89,- Kč/kg

AMUR vyprodáno

TOLSTOLOBIK vyprodáno


</p></div>
		</div>                        
                
                </div>
							</td>
		 
     					<td width=

ICQ Rybarstvi 115850482

PRODEJ ŽIVÝCH RYB

PRODEJNÍ DOBA RYB:
Po-Pá 7:00 - 14:00

POVOLENKY ON-LINE

CENÍK RYB
Kapr
89,- Kč/kg
   
Amur
vyprodáno
   
Tolstolobik
vyprodáno
   
   

Ryby vám vykucháme, stáhneme a naporcujeme.MenziMuck Komatsu WB-97S

Nabízíme volné kapacity stavebních strojů.ZAREGISTRUJTE SE !
BUDETE AUTOMATICKY INFORMOVÁNI O ZMĚNÁCH NA TĚCHTO STRÁNKÁCH

 


Naši partneři

GEOFIN, a.s. ubytování v Těrlicku

Sponzorujeme:

Podpořili jsme nadaci Umělá ledvina pro děti částkou 100 000,-.


Již více než 17 let Vám přejeme "Dobrou chuť!"
Děkujeme všem svým zákaznikům a partnerům za přízeň.

Úvodní stránka |

Kontakt

|

© 1994-2018 RYBÁŘSTVÍ Rychvald s.r.o.

|

(+420) 59654224

|